BG Products w Białym Domu podczas „Made in America”

BG Products w Białym Domu podczas „Made in America”

Firma BG Products, Inc. została wybrana do reprezentowania stanu Kansas podczas tygodnia „Made in America” w Białym Domu, poświęconego promocji produktów wytwarzanych w Stanach Zjednoczonych.

„Jesteśmy zaszczyceni wyborem naszej firmy do tak prestiżowego wyróżnienia” powiedział Darin Greseth, Prezes BG Products, Inc. „Jestem wdzięczny za wszystkich wspaniałych ludzi, którzy są częścią BG, w Kansas i na całym świecie. Najlepsze płyny eksploatacyjne na świecie wytwarzane są w Ameryce przez BG Products!”

Kilka najwyższej jakości produktów i urządzeń BG prezentowanych było na State Floor w Białym Domu. Przedstawiciele BG Products, Inc. – Tim Albritten i Shawn Farney przekazali Prezydentowi Donaldowi J. Trumpowi pamiątkową puszkę BG 44K®, w ramce z podpisami pracowników w Wichita, Derby i El Dorado, Kansas.

“To był zaszczyt reprezentować BG Products i dystrybutorów” powiedział Shawn Farney, Dyrektor Generalny BG Kansas. “Nigdy nie zapomnę tej niepowtarzalnej szansy.”

„BG to rodzima firma z silnymi amerykańskimi korzeniami” powiedział Tim Allbritten Naczelny Dyrektor ds. rozwoju sprzedaży. „Jestem dumny z bycia częścią firmy będącej na rynku amerykańskim blisko 50 lat.”