REV-IT – Siłownik Automatyczny

REV-IT – Siłownik Automatyczny

Zwiększ efektywną roboczogodzinę pracy mechanika przy pomocy REV-IT®!

Podczas pracy nad nowym urządzeniem BG PlatinumTM  okazało się, że podnoszenie prędkości obrotowej silnika ma kluczowy wpływ na skuteczność procedury czyszczenia zaworów dolotowych na wszystkich cylindrach.

Do tej pory mechanik musiał siedzieć w pojeździe i cyklicznie naciskać na pedał gazu aby zwiększać prędkość obrotową silnika. Było to mało efektywne rozwiązanie ponieważ jak wiemy w serwisie liczy się czas!

 

Analizując to zagadnienie BG opracowało rewolucyjne zautomatyzowane rozwiązanie BG Rev-IT®, które wpływa na maksymalne zwiększenie zyskowności z serwisu czyszczenia zaworów dolotowych i komory spalania.

Co najważniejsze urządzenie jest dostosowane do pracy we wszystkich pojazdach (markach, modelach) i jest niesamowicie proste w obsłudze. Zautomatyzowanie urządzenia eliminuje również występnie „błędu ludzkiego”.

Od zawsze jednym z najważniejszych aspektów wdrażania nowych urządzeń dla BG jest zwiększanie ilości sprzedawanych godzin na zlecenie oraz zwiększanie efektywnej roboczogodziny serwisu. Możliwość wykonywania 2-3 usług jednocześnie w pojeździe przez wykwalifikowanego technika jest dzisiaj kluczowe do osiągnięcia maksymalnej wydajności warsztatu.

Urządzenie Rev-IT® „zastępując” działanie technika pozwala na wykonywanie innych czynności podczas serwisu BG PlatinumTM w pojeździe. A zatem podwajana jest efektywna roboczogodzina pracy mechanika.

Wszystkie urządzenia, które mogą wykonać coś szybciej, łatwiej, a przy tym wyeliminować możliwość wystąpienia „błędu ludzkiego” są kluczowe do zwiększania efektywności serwisu.

Technicy, którzy codziennie wykorzystują do swojej pracy urządzenia BG są w stanie z 85% wydajności pracy przejść na poziom 100% i więcej. Zwiększa to morale zespołu i wpływa na produktywność całego serwisu. A pozytywna atmosfera zespołu jest kluczem do dobrej relacji z klientami i powoduje większą retencję klientów.

Połączenie BG PlatinumTM wraz z Rev-IT® jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie profilaktyki układów dolotowych w pojazdach z bezpośrednim wtryskiem benzyny, których udział w rynku cały czas się zwiększa.

Korzyści:

– zwiększenie efektywnej roboczogodziny pracy mechanika

– zwiększenie produktywności serwisu

– automatyczne zwiększanie prędkości obrotowej silnika w procedurze BG PlatinumTM